~♥patrycya007♥~
~♥patrycya007♥~
Men
 
A ht animcija
 
A ht kpe
 
Ennyi az id
 
Hrlevl
E-mail cm:

Feliratkozs
Leiratkozs
SgSg
 
Kedvenc linkjeim
 
Idegest oldal

j linkre bukkantam r. Idegest s szivat oldal. Csakis nagyon trelmeseknek ajnlom. KOMOLYAN!!!. CSAK AKKOR LPJ BE, HA TRELMES VAGY!!!Ha szivats kedvedben vagy, akkor kldd el ezt a linket valakinek, akit szivatni akarsz. me, az oldal:

Katt ide a szivatshoz s az idegestshez.

 

Itt az jabb szivatsok ideje!!!Ha akarod, kldd el a linket annak, akit meg akarsz szivatni!!!

Katt ide a szivatshoz s az idegestshez.Ismt...

 
Tesztek
 
dvzllek!

 
Cseresznys mutat:)
 
Vendgknyv
[Friss hozzszlsok] [62-43] [42-23] [22-3] [2-1]

2005.02.16. 16:39 Idzet
Szia mindenkinek nagyon kira az oldal nekem teszik!!!!!

2005.02.16. 14:34 Idzet

Szia mindenkinek!  Nagyon szupi az oldalad, legalbb is nekem, de szerintem nem n vagyok az egyetlen akinek tetszik:)  A sok ltogatottsghoz is grat!!!  Minden nap jrni fogok ide, mert nagyon tuti az oldal s tudom, hogy fox minden nap frisstseket rakni. De ha nem minden nap, az sem baj. Nekem tetszik s ksz!!!  Na kkor ilyen sikereket kvn neked: Bernadett


2005.02.16. 13:15 Idzet

Hello-bello

A lnyeg hogy j az oldalad nemde??

 

egy srccccc


2005.02.16. 12:55 Idzet

n nagyon birom Britney s szerintem egy j nekes kirly aki nem szereti az az baja 

 

 

Kirly a BRITNEY SPEARS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 


2005.02.16. 10:50 Idzet

Haha! n vagyok a legfeltnbb!!! Na szval llati kiri az oldal:) nekem llatira is tetszik! ilyen sok sikert kvnok neked!!!

Bally


2005.02.15. 19:10 Idzet

CSUMA!! Linkcsere??? :-))

www.mindenvanittkerem.gportal.hu


2005.02.15. 10:57 Idzet
n imdom Britney-t, ezrt vagyok megrlve az oldaladrt:)))

2005.02.15. 10:57 Idzet

Nekem nagyon tetszik az oldalad, zupikaaaaaa. n is szeretnk oldalt csinlni, cska nemtom hogy kelll:D


2005.02.15. 10:54 Idzet
Tk j az oldalmad, csak ilyen sikereket kvnok neked.))))))))))))))))

2005.02.15. 10:45 Idzet
Hali! llati siri az oldalad, nekem tetszik!!! Csak gy tovbb:)

2005.02.15. 10:39 Idzet
Hali!Nagyon kirly az oldal, nekem tetszik!Sok szerencst a tovbbiakhoz!szuki14

2005.02.15. 10:34 Idzet

Szia!Nekem is nagyon tetszik az oldalad.Sok-sok pusszi!!!!!!!!!!!Irj:leskolaci@freemail.hu


2005.02.15. 10:01 Idzet

Cs macscsv vagyok!!!

sz.tem ,,naon j" az oldalad

nekem gyahogy tetszik!nzzed meg az enymet is:

 

www.gportal.hu/alexus


2005.02.14. 20:07 Idzet

Hali!!! Nekem tk tetszik az oldalad, sztem j, ahhoz kpest, hogy janur 23-n indultl...nagyon j!!! Grat!!! Tovbbra is sok ltogatt kvnok neked:))


2005.02.14. 18:09 Idzet

CSko!

Tetszik az oldalad jl ssze hoztad meg ez a Britney httrkp kirly gy tovbb!!!!!!!!!!!!!Hypofely

 


2005.02.04. 21:58 Idzet

szherbhusz patrycya!

csakhogy mili rljn ( is itt van), a szervusz h-kkal rtam. az rt mg nem prbltam ki, de majd ha lesz r idm, akkor megnzem.

na cs!!!!!!!!!!

bregosz s milu


2005.02.04. 20:02 Idzet

Helllll! tetszik az oldalad, ahhoz kpest, hogy mg kezd! Az n oldalam is kezd, de nagyon rossz. Hogy tudtl ilyen sok j dolgot rtenni, Azt rtad majd kpek is lesznek. Alig vrom ket!

Alexy


2005.02.04. 18:11 Idzet
Hell! J az oldalad, de mg kezd. Mirt nem teszel r fel kpeket meg ilyeneket? (ezt ne ved srtsnek) Nekem mg lenne pr tletem: animcik, kpek. meg ilyenek.

2005.02.01. 15:11 Idzet

Hali! Nagyon tetszik az oldal. Elszr is tetszettek a pletyik s a hrek, n nem is tudtam, hogy Michael  molesztlta a gyerekeket! milyen szemt...A tetsztet kitltve, rjttem, hogy milyen tpusba tartozom, s gy gondolom, hogy illik rm, ami kijtt belle. s kpzeld, rtam annak a lnynak, aki levelezne!!! A 3 viccet elolvasva egy jt szrakoztam, elg rossz volt a hangulatom, felvidtott. Meg akartam nzni a horoszkpot, de nem volt benne semmi, gondolom, majd teszel fel:). rni fogok a problmamegoldsba is!!! A Ciki szorikba is majd fogok:))) Sajna nincs oldalam, de az oldalcmeket, amiket felraktl megnztem, tk jk!!! Sok szerencst!

Bye: Barbara, egy hsges oldalnz:)


2005.02.01. 15:06 Idzet
Hyyyyyyyy! Tk j az oldal, sztem ahhoz kpest, hogy kezd vagy llati kiri! csak igy tovbb!

[Friss hozzszlsok] [62-43] [42-23] [22-3] [2-1]

 
Bejelentkezs
Felhasznlnv:

Jelsz:
SgSg
Regisztrci
Elfelejtettem a jelszt
 
Extrk
 
♥♥♥Hell♥♥♥

Szia!!! Krlek mindenkppen rj a Vendgknyv-be!!!(Kattints a Vendgknyv szra)

 
Szmll
Induls: 2005-01-23
 
Chat
Nv:

zenet:
:)) :) :@ :? :(( :o :D ;) 8o 8p 8) 8| :( :'( ;D :$
 
Girls
 
Boys
 
Naptr
2026. Jnius
HKSCPSV
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
01
02
03
04
05
<<   >>
 
Legjobb keresk
 
Nvnapksznt

 Sok boldogsgot kvnok!

 
ttnsi effekt:)
 
Szavazs
 
Belpskor ksznk:)
 
 

Elsõ fantasy - thriller regényem Elõrendelhetõ. Bõvebbb információért kattints ide.    *****    Naruto rajongói oldal | konoha.hu | Látogass el konoha falujába | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA    *****    farkasmetal.hu---haidekker kerítés---haiedekker kapu --farkasmetal.hu--lakatosmunka--haidekker kerítésmezõ--hullámrács    *****    Naruto rajongói oldal | konoha.hu | Látogass el konoha falujába | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA    *****    Elindult a Substack oldalam! Elsõsorban anime és gaming témában olvashatsz cikkeket. Ha tetszik, iratkozz fel!    *****    15 éves a Nintendo 3DS! Emlékezzünk meg ezen fantasztikus kézikonzol történetérõl! Személyes és magyar vonatkozással!    *****    RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL    *****    PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA///PREKAMBRIUM.GPORTAL.HU /// PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA    *****    Naruto rajongói oldal | Könyv fordítások, fanficek | Nézzetek be és olvasgassatok! | Naruto rajongói oldal | KONOHA.HU    *****    Pont ITT Pont MOST! Pont NEKED! Már fejlesztés alatt is szebbnél szebb képek! Ha gondolod gyere less be!    *****    Itachi Shinden harmadi fejezet!! - ÚJ FEJEZET - Felkerült a könyv harmadik harmada!! Konoha.hu - KATT!! KATT! KATT! KATT    *****    MAGYAR HIMNUSZ GITÁRON    *****    KONOHA.HU | Naruto rajongói oldal! Olvass, tanulj, nézd az animét! 2026-ban is a KONOHA.HU-N | KONOHA.HU | KONOHA.HU | K    *****    RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL    *****    PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA///PREKAMBRIUM.GPORTAL.HU /// PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA    *****    RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL    *****    Naruto rajongói oldal | konoha.hu | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU |    *****    NSYNC - a fiúbandák korszakának egyik legmeghatározóbb csapata a Bye Bye Bye elõadói - nosztalgiária fel    *****    RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL    *****    PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA///PREKAMBRIUM.GPORTAL.HU /// PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA